Asztalos, asztalos segéd

Feladás dátuma: aug. 13., 14:51
Kapcsolatfelvétel
Silverhand Hungary Kft (5)
Weboldal megtekintése

Régió

Határon túl Garmisch-Partenkirchen
Település Németország, Garmisch-Partenkirchen
Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba asztalosokat, asztalos segédeket
Munkavégzés helye: Németország, 82467., Garmisch- Partenkirchen
Munkakezdés: azonnal

Az Ön feladata:
- Általános asztalos feladatok ellátása

Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Legalább 1 – 3 éves munkatapasztalat
- Szakmai végzettség
- Előny: Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fizetés: br. 12,50 euró / óra + nettó 40 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap
- Német partner által biztosított szállás (ennek ára a munkavállaló béréből kerül levonásra)
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 4186
Megtekintve: 8
Expires: szept. 10., 14:51