Sürgős

Építészmérnököt keresünk IX. kerületi irodánkba!

Feladás dátuma: nov. 20., 13:41
Kapcsolatfelvétel
Borvendég Boglárka (15)
Telefonszám: 0630/726-3465

Régió

IX. kerület, Budapest
Település Budapest IX. kerület
•Építész- vagy építőmérnöki végzettséggel rendelkezel?|•Szívesen dolgoznál modern környezetben?|•Kihívásokra vágysz?
Légy csapatunk előkészítő mérnöke, és dolgozz velünk IX. kerületi irodánkban!

Feladatok:

• Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítés, magasépítési projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolítása:
o Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése, benchmarking
o Beszállítók kiértékelése, előminősítése
o Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése
o Mennyiségszámítás és -ellenőrzés, ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel
o A beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
o Kimenő ajánlatok teljeskörű előkészítése és összeállítása
o Szerződések és módosításaik szakmai előkészítése
o Ártárgyalásokon való aktív közreműködés
o Projektvezetők munkájának támogatása
o Alvállalkozói, beszállítói teljesítések, számlázási ütemek felügyelete
o Költségek nyomon követése, fedezetszámítási elemzések készítése
o Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatok beszerzése és közreműködés az átadási dokumentációk összeállításában.

Elvárások:

• Építész- vagy építőmérnöki végzettség
• Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
• Napra kész szakmai ismeretek, megbízható szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű MS Office ismeret
• Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés

Előnyt jelent:

• Nagyobb generálkivitelező cégnél szerzett tapasztalat
• Több szakágat is átfogó szakmai ismeretek
• AutoCAD program ismerete
• Költségvetés készítő programok ismerete

Amit kínálunk:

• Stabil nagyvállalati háttér
• Jó munkahelyi légkör, modern környezet
• Képzési és fejlődési lehetőségek
• Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
• Piacképes jövedelem
• Széles körű béren kívüli juttatási csomag
• Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: hr@neopropertyservices.hu, a levélben feltüntetve a megpályázott pozíció nevét, illetve a munkavégzés helyét!

A munkával kapcsolatos további információért az alábbi telefonszámon érdeklődhetsz hétfőtől-csütörtökig 09:00 és 17:00 között; valamint péntekenként 09:00 és 15:00 között: 0630/726-3465

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 6192
Megtekintve: 15
Expires: dec. 18., 13:41

Hasznos lehet

A hirdetéseket a megjelenés után a lehető legrövidebb időn belül ellenőrizzük, a kisebb helyesírási vagy stilisztikai hibákat javítjuk. Ha szabálytalanságot tapasztalunk kikapcsoljuk, de ha a hirdető javítja a problémát, az ismételt megjelentetést elfogadjuk. Kirívó vagy sorozatos szabálysértés esetén mind a hirdetést, mind a felhasználói fiókot előzetes értesítés nélkül töröljük, de kérésre a döntést megindokoljuk. Tovább...