Jegypénztáros

Feladás dátuma: júl. 31., 11:16
Kapcsolatfelvétel
Andrea (4)
Telefonszám: 061/297-3704

Régió

XVIII. kerület, Budapest , 1181
Település Budapest
Társaságunk jegypénztáros pozícióba keres munkavállalókat.

A munkakör leírása:
uszodák szolgáltatási és térítési díjainak beszedése, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, valamint elszámolás a házipénztárral.

Feladatok:
- uszodai pénztárak működtetése, a törvényi és belső szabályozások alapján
- befizetések kezelése (belépőjegyek, bérletek, bérleti díjak, tagdíjak, táborok stb.)
- beléptető karórák érvényesítése, visszavételezése
- szigorú számadású nyilvántartások naprakész vezetése
- váltópénz és nyugtatömbök rendelkezésre állásának biztosítása
- napi elszámolás, pénztár ellenőrzése, műszak végi jelentések elkészítése
- napi pénztári anyag és a bevétel elzárása
- időszakos jelentések készítése

Elvárások:
- középfokú szakirányú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
- műszakos beosztás vállalása (délelőtt, délután)
- precíz, megbízható munkavégzés
- felelősségteljes, önálló munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
- biztos, hosszú távú munkalehetőség,
- családias munkahelyi légkör,
- szakmai fejlődés, képzéseken való részvétel,

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”jegypénztáros” tárgy feltüntetésével.

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 4167
Megtekintve: 17
Expires: aug. 28., 11:16