Kertészeti csoportvezető

Feladás dátuma: júl. 29., 15:34
Kapcsolatfelvétel
Andrea (4)
Telefonszám: 061/297-3704

Régió

XVIII. kerület, Budapest , 1181
Település Budapest
Az osztályvezető utasításai alapján megszervezi, és a helyszínen irányítja a munkálatokat.

Feladat leírása: az osztályvezető utasításai alapján megszervezi, és a helyszínen irányítja a munkálatokat. Munkalapok alapján koordinálja és ellenőrzi a kertészeti vezető által kiadott feladatokat. Elvégzi a műszaki átvételeket, mennyiségi és minőségi szempontokat figyelembe véve.

Főbb feladatok:
- a helyszínen köteles ellenőrizni a munkák minőségét, a munkavégzés rendjét és szükség esetén intézkedik;
- felel a kertészeti állomány folyamatos, hatékony, gördülékeny munkavégzéséért;
- munkaszervezés:
o az adott munkaterületre megfelelő számú dolgozó beosztása, szállítási kapacitások folyamatos kihasználása
o a munkafolyamatok befejezése után a munkacsoportok rugalmas átcsoportosítása
- heti munkaterv elkészítésére javaslattétel;
- a jóváhagyott heti terv végrehajtása;
- baleset esetén jegyzőkönyv, fénykép, megfelelő dokumentáció készítése;
- műszaki adminisztráció vezetése: építési naplók, menetlevelek nyilvántartása;
- ellenőrzési napló vezetése napi szinten, munkaidő-, órabeosztással, havi elszámolás alapjául;
- időszakos jelentések készítése;
- a hozzá tartozó munkavállalókra vonatkozó tűz-, és munkavédelmi előírások betartatása, különös tekintettel a munkavédelmi eszközök használatára, illetve viselésére.
- minden munkakezdés előtt köteles ellenőrizni, hogy a beosztott munkavállalók számára rendelkezésre állnak-e a megfelelő munkavédelmi eszközök, valamint, hogy azokat a dolgozók rendeltetésszerűen használatba vették-e.

Elvárások:
- kertészeti végzettség
- hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
- vezetői tapasztalat előny
- kiváló szervezőkészség
- jó problémamegoldó képesség
- csapatmunka
- B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”kertészeti csoportvezető” tárgy feltüntetésével.

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 4163
Megtekintve: 17
Expires: aug. 26., 15:34