Összeszerelő munkatárs - Dunakeszi

Feladás dátuma: máj. 13., 16:10
Kapcsolatfelvétel
Molnár Hajnalka (9)
Telefonszám: 06209992233

Régió

Pest megye Összeszerelő munkatárs - Dunakeszi, 2120
Település Dunakeszi
ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK DUNAKESZIRE!
A munka jellege miatt férfiak jelentkezését várjuk!!

Feladatok:
· Betanított munka
· Műanyag termékek összeszerelési folyamatainak támogatása(gyermekjátékok, háztartási eszközök)

Elvárások:
· 8 általános iskolai végzettség
· Pontosság, megbízhatóság
· Gyors és jó kézügyesség

Amit kínálunk:
· Nettó 1300 Ft/óra
· Heti kifizetés
· Azonnali munkakezdés

Munkaidő:
· 1 műszak
· Hétfőtől - péntekig
· 8 órás munkavégzés
· 06:00 - 14:00

A munkavégzés helye:
Dunakeszi

A jelentkezés módja:
Önéletrajz küldésével a molnar.hajnalka@manatwork.hu e-mail címen.
Érdeklődés:
+36209992233

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 8475
Megtekintve: 29
Expires: jún. 10., 16:10

Hasznos lehet - Kérjük elolvasni

A hirdetéseket a megjelenés után a lehető legrövidebb időn belül ellenőrizzük, a kisebb helyesírási vagy stilisztikai hibákat javítjuk. Ha szabálytalanságot tapasztalunk kikapcsoljuk, de ha a hirdető javítja a problémát, az ismételt megjelentetést elfogadjuk. Kirívó vagy sorozatos szabálysértés esetén mind a hirdetést, mind a felhasználói fiókot előzetes értesítés nélkül kikapcsoljuk, de kérésre a döntést megindokoljuk. A fiók helyreállítása csak kapcsolatfelvétel (e-mail, telefon) után lehetséges. Tovább...