Telephelyi karbantartó

Feladás dátuma: júl. 31., 10:45
Kapcsolatfelvétel
Andrea (4)
Telefonszám: 061/297-3704

Régió

XVIII. kerület, Budapest , 1181
Település Budapest
Társaságunk Telephelyi karbantartó pozícióba keres munkavállalót.
A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Feladatok:

• az ingatlanok területén általános karbantartási feladatok ellátása
• a kerten belüli munkák elvégzése (fűnyírás, gallyazás, kertészkedés, járdakarbantartás)
• az épületek és berendezések állapotának napi ellenőrzése, problémák észlelése esetén – szóban vagy írásban – azok közvetlen felettesének való jelzése,
• a veszélyt jelentő hibák azonnali jelzése a vezető felé, és azok elhárításának azonnali megkezdése,
• a rábízott gépek és eszközök szakszerű üzemeltetése, illetve használata, azok tisztán-, karban-, és rendben tartása, valamint felelősségteljes őrzése,
• feladatok adminisztrációja
• minden olyan egyéb feladat ellátása, amit a munkahelyi vezetője jelez a munkavállaló felé

Elvárások:
• „B” típusú jogosítvány
• szolgálati idő alatt kulturált és fegyelmezett magatartás,
• alkohol és tudatmódosító szerek hatásától való mentesség,
• együttműködési készség, csapatszellem,
• megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
• jó kommunikációs készség és empátia

Előny, de nem feltétel:

• vízszerelő végzettség
• villanyszerelői végzettség,
• lakatos végzettség

Amit kínálunk:
- biztos, hosszú távú munkalehetőség,
- családias munkahelyi légkör,
- szakmai fejlődés, képzéseken való részvétel,

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”telephelyi karbantartó” tárgy feltüntetésével.

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 4166
Megtekintve: 18
Expires: aug. 28., 10:45