Vagyonőri munka
Céges

Feladás dátuma: nov. 21., 13:42
Kapcsolatfelvétel
Kállai Dominika Ibolya (1)
Telefonszám: 0620745-8400https://www.ceginformacio.hu/cr9310425695
Weboldal megtekintése

Régió

Jász-Nagykun-Szolnok Horánszky út 8, 1055 Budapest, Balassi Bálint utca 21-23. 1. em. 2.
Település Szolnok
Teljes munkaidő Nettó alapbér:260.000-420.000 Ft/hó +jutalmak Eredményességtől függően:10.000-60.000 Ft/hó Hosszú táv
Elvárások:
• Kulturált, ápolt megjelenés
• Kiváló kommunikáció
• Együttműködési képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó megfigyelőképesség
• Üzletőrzésben szerzett tapasztalat előny
Feladat:
• Kamera monitoring
• Gépjárművek/Személyek be- és kiléptetése
• Napi dokumentációk kezelése
• Járőrfeladatok ellátása
Fontos:
• Jogszerű, bejelentett és törvényes foglalkoztatás
• Formaruha térítésmentes biztosítása
Hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal az ugyintezoeusecure@gmail.com e-mail címen. Egyéb kérdés esetén hétfőtől - péntekig 08:00-16:30 között a 0620745-8400 -es telefonszámon lehet elérni.

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 9271
Megtekintve: 16
Expires: dec. 19., 13:42

Hasznos lehet - Kérjük elolvasni

A hirdetéseket a megjelenés után a lehető legrövidebb időn belül ellenőrizzük, a kisebb helyesírási vagy stilisztikai hibákat javítjuk. Ha szabálytalanságot vagy sorozatos hibákat tapasztalunk kikapcsoljuk, de ha a hirdető javítja a problémát, az ismételt megjelentetést elfogadjuk. Kirívó vagy ismétlődő szabálysértés esetén mind a hirdetést, mind a felhasználói fiókot előzetes értesítés nélkül kikapcsoljuk, de kérésre a döntést megindokoljuk. A fiók helyreállítása csak kapcsolatfelvétel (e-mail, telefon) után lehetséges. Tovább...