Munkatársat keresünk elektromos karbantartó pozícióba kecskeméti üzemünkbe

Feladás dátuma: okt. 16., 11:59
Kapcsolatfelvétel
Kiss Eszter (1)
Telefonszám: -----------------

Régió

Bács-Kiskun megye Kecskemét, 6000
Település Kecskemét
Munkatársat keresünk ...moderálva... pozícióba kecskeméti üzemünkbe

Főbb feladatok

- a termelés zavartalan, problémamentes működésének biztosítása

- munkagépek hibáinak feltárása, javítása, jelentése

- részvétel a tervszerű karbantartásokban

Amit elvárunk:

- középfokú szakirányú végzettség

- min. 2 év szakmai tapasztalat

- 3 műszakos munkarend vállalása

?Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag (alapbér, műszakpótlékok, bónusz, mozgóbér)

- hosszútávú munkalehetőség

-étkezési hozzájárulás

- stabil munkahelyi háttér

?Jelentkezni az alábbi email címen lehet a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz küldésével: noemi.szervezes@gmail.com

A Hungaromax nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért!

Advert details

Advert ID: 5974
Megtekintve: 24
Expires: nov. 13., 11:59

Hasznos lehet

A hirdetéseket a megjelenés után a lehető legrövidebb időn belül ellenőrizzük, a kisebb helyesírási vagy stilisztikai hibákat javítjuk. Ha szabálytalanságot tapasztalunk kikapcsoljuk, de ha a hirdető javítja a problémát, az ismételt megjelentetést elfogadjuk. Kirívó vagy sorozatos szabálysértés esetén mind a hirdetést, mind a felhasználói fiókot előzetes értesítés nélkül töröljük, de kérésre a döntést megindokoljuk. Tovább...